Zvonilka a piráti / The pirate fairy (2014)

Nabídky práce:

Zvonilka a pirati online ke shlednutíZvonilka a piráti je animovaný fantasy film od režiséra Peggyho Holmese. Jedná se v pořadí už o 6. snímek, jehož hlavní hrdinkou je Zvonilka. V tuzemských kinech se snímek promítá od 20. března 2014.

Film Zvonilka a piráti vypráví příběh naprosto nepochopené víly Zariny, která Pixie Hollow ukradne důležitý Modrý prach. Zarina poté spojí své síly s piráty ze Skull Rock. Zvonilka a její pohádkový přátelé se pak vydají na dobrodružství svého života, přičemž jejich úkol je jasný – vrátit Modrý prach na své původní místo. V cestě jim však stojí Zarina, která převrátí Zvonilčin svět vzhůru nohama. Zvonilka a její přátelé zjišťují, že přišli o své schopnosti a pokud tedy chtějí zachránit Pixie Hollow, musí si se znovuzískáním Modrého prachu pospíšit.

Později se ukáže, že kapitán Hook, přestrojený za prvního důstojníka, vlastně už předem plánoval vzpouru, jejímž cílem bylo svržení Zariny poté, co Hook získá její znalosti o Modrém prachu a získá schopnost létat. Poté, co Hook Zarinu zradí, se pirátská posádka Zariny a jejich přátel zbaví a začne hledat způsob, jak se dostat pryč ze Země nezemě. Jejich plány jsou ale zmařeny a víly vyhodí kapitána Hooka z jeho vlastní lodi. Kapitán je ale později zachráněn svojí pirátskou posádkou, kteří jej přišli zachránit aby je dostal pryč ze Země nezemě.

Film Zvonilka a piráti je jen dalším důkazem trendu, že pirátské téma je v poslední době v animovaných filmech velice populární. Na rozdíl třeba od takového LEGO příběhu, který bez potíží zabaví i dospělého diváka, bychom animák Zvonilka a piráti doporučili skutečně jen dětem.

Soundtrack filmu obsahuje i úvodní píseň Who I am od Natashe Bedingfield. Zajímavostí je, že pro tento snímek se původně počítalo s názvy Tinker Bell: úkol pro královnu a Tinker Bell a Mýtický ostrov. Délka filmu je přiměřených 78 minut.

4 Thoughts on “Zvonilka a piráti / The pirate fairy (2014)

 1. Petronela on 31.03. 2014 at 11:23 said:

  Moc krásná pohádka 😉

 2. Václav on 31.03. 2014 at 17:34 said:

  good

 3. Hynek Appelt on 02.04. 2014 at 19:25 said:

  Ok

 4. PAVLINA on 05.10. 2014 at 12:35 said:

  HESKY MOC

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation