Zůstaň se mnou / If I Stay (2014)

Nabídky práce:

Zůstaň se mnou (2014) online ke shlédnutíZůstaň se mnou je americký romantický drama film od režiséra R.J. Cutlera. Film Zůstaň se mnou je natočen podle stejnojmenného románu od Gayle Formana, což jenom potvrzuje trend Hollywoodu poslední doby a sice točit filmy podle úspěšných knih.

Ráno jako každé jiné. Mia Hall a její rodina se připravují na svůj obvyklý každodenní program, když v tom v rádiu oznámí, že kvůli obrovské sněhové nadílce dnes bude škola zavřená. To je dobrá zpráva nejen pro studentku Miu, ale také jejího otce Dennyho , který ve škole pracuje jako učitel a tím pádem dnes nemusí do práce. Miina matka Kat, která pracuje v cestovní kanceláři se rozhodne zavolat do práce a hodit se marod. Celá rodina se rozhodne využít nečekaně volného dne návštěvou prarodičů Mii, kteří žijí na farmě. Vyjde také najevo, že Mia randí s Adamem Wildem, který je vycházející rocková hvězda.

Když byla Mia malé dítě, rodiče ji vzali do hudební školy, kde se Mia nadchne pro hraní na violoncello. Když pak rodiče vidí Miino neupadající nadšení pro hraní na tento hudební nástroj, rozhodnou se zaplatit jí učitele, který by její talent dále rozvíjel. Miu vášeň pro violoncello neopustila ani o několik let později, když byla ve věku dospívání. Adam Miu poprvé spatří ve školní hudebně, kam oba chodí hrát. Adamovi se Mia líbí a tak jde za její nejlepší kamarádkou Kim zeptat se na ni. Adam pak pozve Miu na rande, kde si oba vyznají lásku.

Při cestě na farmu se jejich auto srazí s protijedoucím náklaďákem. Při nehodě Mia zažije mimotělní zkušenost při které sleduje své tělo ležící na silnici zatímco záchranáři se snaží zachránit ji i její rodiče. Mia se snaží zeptat zdravotníka, co se děje, ale uvědomí si, že ji vlastně nikdo nemůže vidět ani slyšet. Když se Mia dostane do nemocnice, tak zpanikaří a neví nic o tom, v jakém stavu se nachází její rodiče. Před operací jí sympatická sestra říká, že je jen na ní, jestli chce zůstat nebo ne. Kromě toho také Mia spatří své prarodiče stojící před operačním sálem. Do nemocnice dorazí také Adam, ale není mu umožněno spatřit Miu, protože není bezprostřední člen rodiny. Nakonec se ukáže, že Miina matka Kat zemřela při převozu do nemocnice a její otec Denny zemřel na operačním stole.

Film Zůstaň se mnou byl vydán 22. srpna 2014. Rozpočet snímku Zůstaň se mnou byl 11 milionů dolarů a dodnes vydělal již více než 75 milionů dolarů. Délka filmu je 106 minut.

4 Thoughts on “Zůstaň se mnou / If I Stay (2014)

 1. Majuš on 13.10. 2014 at 20:46 said:

  supéér

 2. skala on 18.10. 2014 at 01:29 said:

  dobre

 3. Tereza on 21.10. 2014 at 21:56 said:

  výstižné

 4. lidla on 25.10. 2014 at 20:47 said:

  super…….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation