X-Men: Budoucí minulost

Nabídky práce:

X-Men: Budoucí minulost online ke shlednutí zdarmaX-Men: Budoucí minulost je Britsko-Americký film vycházející z Marvelovského komixu o X-Menovi. O režii se postaral Bryan Singer a film jako takový je pokračováním předchozích dvou filmů o X-Menovi.

V antiutopické budoucnosti, roboti známí jako Sentinelové neboli Strážci hubí mutanty a utlačují lidi, kteří mají geny, které vedou k tomu, že jejich potomci jsou mutanti. Díky Kitty Pryde, která má zvláštní schopnost promítat vědomí člověka zpátky v čase se malé skupině mutantů podaří vyhnout Sentinelům. Kitty Pryde se spolu se Stormem, Wolverinem, profesorem Xavierem a Magnetem sejde v klášteře. Rozhodnou se, že Pryde pošle Wolverinovo myšlení zpátky do roku 1973, aby zabránil Mystique v zabití Bolivara Traska, autora Sentinelů (Strážců). Vražda udělá z Traska mučedníka, zatímco Mystique bude chycena a díky reverznímu inženýrství budou vytvořeni impozantní Sentinelové, kteří jsou téměř neporazitelní díky svým schopnostem napodobovat a přizpůsobovat se mutantím schopnostem. Xavier poradí Wolverinovi, aby našel jeho a Magnetovo mladší já, které mu v jeho misi pomůže.

Wolverine se probudí v roce 1973 a vydá se do X-Mansion, kde se setká s Hankem McCoyem a opilým Xavierem. McCoy zjistí, že Xavierův Institut pro nadané mladíky byl po prvním semestru uzavřen, protože většina učitelů a studentů byla povolána do války ve Vietnamu. Wolverine vysvětluje Xavierovi své poslání a přesvědčuje jej, aby osvobodil Magneta, který byl obviněn z vraždy Johna F. Kennedyho a který je vězněný v cele pod Pentagonem. To se jim podaří díky pomoci od Petera Maximoffa, nadlidsky rychlého mutanta.

V kongresu ve Washingtonu Trask neúspěšně lobbuje za svůj program Sentinelů. Mezitím s Saigonu Mystique brání mladému Williamu Strykerovi v získání skupiny mutantů pro Traskův výzkum. Mystique vypátrá Traska a zjistí, že se zmocnil mutantů a experimentuje na nich. Xavier, Magneto, Beast a Wolverine letí do Paříže, aby tu zadrželi Mystique. V Paříži Američané a Vietnamci jednají o stažení Američanů z Vietnamu. Mystique se vydává za Vietnamského generála aby pronikla na setkání s Traskem, který se snaží prodat svoji technologii Sentinelů Vietnamcům.

Natáčení filmu X-Men: Budoucí minulost začalo 15.4. 2013 v Montrealu a skončilo 17.8. 2013. O hudbu k filmu se postaral John Ottman. Snímek X-Men: Budoucí minulost měl světovou premiéru 10. května 2014 v New Yorku. Další pokračování filmové série X-Men bude mít název X-Men: Apokalypsa a světlo světa by mělo spatřit na jaře 2016.

2 Thoughts on “X-Men: Budoucí minulost

  1. lojza on 23.07. 2014 at 20:06 said:

    super

  2. kolo on 20.08. 2014 at 21:10 said:

    jo ujde

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation