Tučňáci z Madagaskaru / Penguins of Madagascar (2014)

Nabídky práce:

Tučňáci z Madagaskaru (2014) online ke shlédnutíTučňáci z Madagaskaru jsou nový americký 3D animovaný film od studia DreamWorks.

Na Antarktidě tři mladí tučňáci – Skipper, Kowalski a Rico zachrání vejce před hladovým tuleněm leopardím, ze kterého se později vylíhne Private a čtyřka se tak stane kompletní. O deset let později, přímo po událostech z filmu Madagaskar 3, tučňáci opustí cirkus a oslaví Privateho narozeniny tím, že se vloupají do Fort Knox, aby si Private mohl ve zdejším automatu koupit svou oblíbenou sýrovou pochoutku, která se už nevyrábí. Private ale začíná mít pocit, že je pro tým nedůležitý. Zatímco Skipper je vůdce a stratég, Kowalski mozek a Rico specialista na arzenál, Privatovi je neustále nařizováno tvářit se mile, protože vlastně ani žádné zvláštní schopnosti nemá.

Tučňáci jsou ale náhle uneseni a to na ponorkovou základnu v Benátkách. Zde se tučňáci seznámí s Davem, což je chobotnice, která se umí proměňovat v člověka a to v doktora Octaviuse. Dave byl v Central Park ZOO miláčkem návštěvníků a to až do doby, než se tu objevili tučňáci, kteří mu díky své roztomilosti nevědomky ukradli veškerou slávu. Chobotnici si pak posílali ze ZOO do ZOO jenom aby byla všude nahrazena tučňáky a proto se jim teď chce pomstít. Tučňákům se podaří uniknout a stoupenci chobotnice je začnou pronásledovat po ulicích a kanálech města. Tučňáky nakonec zachrání North Wind, tajná mezidruhová jednotka.

Tučňáci jsou dopraveni na jednu z tajných základen North Wind, kde zjistí, že úkolem agentury je pomáhat zvířatům v nesnázích a že její příslušníci sledovali Davea už delší dobu a snaží se jej přednést před spravedlnost. Dave prolomí zabezpečení North Wind a skrze webkameru odhalí, že skupina má mnohem víc jeho séra než jen kanistr, který mu tučňáci ukradli. Látku, které říká Meduzino sérum se rozhodne použít na všechny tučňáky po celém světě, kteří mu ukradli jeho milovanou slávu. Ačkoliv tučňáci chtějí spolupracovat s North Wind, tak ti nevěří, že jsou tučňáci schopní spojenci a proto je letecky pošlou na svou nejvzdálenější základnu, takže se dostanou zpátky na Madagaskar. Tučňáci se probudí uprostřed letu a rozhodnou se, že ostatní tučňáky zachrání i bez pomoci North Wind.

Skokem z letadla se tučňáci dostanou do Šanghaje (o kterém si mysleli, že je Dublin), kde zjistí, že tučňáci ze všech ZOO byli uneseni. Pomocí Davovi sbírky sněhových koulí tučňáci zjistí, že další zastávkou Davea je právě Šanghaj a tak zosnují plán, jak jej zastavit.

Soundtrack pro film Tučňáci z Madagaskaru složil Lorne Balfe. 25. listopadu 2014 byla vydána videohra s názvem Tučňáci z Madagaskaru a to pro Nintendo 3DS, Wii a Wii U.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation