The Amazing Spiderman 2

Nabídky práce:

The Amazing Spiderman 2 online ke shlédnutíThe Amazing SpiderMan 2 je nový americký film se Spidermanem (Marvel Comics) v hlavní roli. Film režíroval Marc Webb a samotného Spidermana opět ztvárnil Andrew Garfield.

Vědec Richard Parker nahraje videozáznam ve kterém vysvětluje své zmizení. Později on a jeho žena Mary jsou na palubě soukromého tryskáče uneseni mužem, který přišel zlikvidovat Richarda. Pilot je zabit a letadlo spadne. V současné době Richardův syn Peter pokračuje v boji se zločinem jako SpiderMan. Zaměřuje se na zatknutí Alexeje Sytseviče, který se pokusil ukrást nákladní auto převážející plutoniové láhve. Během pronásledování SpiderMan zachrání zaměstnance Oscorp Industries Maxe Dillona. Během telefonátu s Gwen Stacy se Peterovi zjeví vidina Gwenina otce, který na Petera naléhá, aby z toho Gwen vynechal. Později se Peter potká s Gwen na jejich školním absolventském ceremoniálu, ale Peter trvá na dodržení svého slibu, který dal jejímu otci a vztah s Gwen ukončí.

Peterův kamarád z dětství Harry Osborn se vrací na Manhattan za svým smrtelně nemocným otcem Normanem, ředitelem Oscorpu. Norman tvrdí, že jeho nemoc je dědičná a že Harry je již ve věku, kdy se začíná poprvé projevovat. Norman dává Harrymu malé zařízení, které podle jeho slov obsahuje Normanovu celoživotní práci. Další den Norman zemře a Harry je jmenován novým ředitelem Oscorpu. Jako jednu z prvních věcí v nové funkci udělá Harry to, že vynadá manažerům Oscorpu, kteří byli zasvěceni do Normanových tajných biogenetických projektů pro zahraniční vojenské síly.

Max, kterého SpiderMan zachránil, si myslí, že se stali přátelé a udělal si ze SpiderMana modlu. Při vykonávání údržby v laboratoři Oscorpu ztratí rovnováhu a spadne do nádrže s geneticky modifikovanými elektrickými úhoři. Ti jej napadnou a on zmutuje do žijícího elektrického generátoru. Mezitím se Peter snaží udržet vztah s Gwen, ale jí se začíná honit hlavou, že by mohla jít studovat do Anglie. Předtím, než to proberou, se Max dostane až na Times Square a nechtěně způsobí blackout neboli totální zhroucení elektrické sítě. SpiderMan se snaží Maxe uklidnit, ale policejní střelba způsobí, že Max ztratí zbytky rozvahy a zaútočí. Spiderman jej nakonec zastaví a Max je dopraven do Ravencroft Institute. Jak to všechno dopadne se dozvíte ve filmu The Amazing Spiderman 2.

3 Thoughts on “The Amazing Spiderman 2

  1. martin kuneta on 28.05. 2014 at 12:37 said:

    ok

  2. andy on 17.08. 2014 at 13:22 said:

    ok

  3. stepan on 28.08. 2014 at 17:02 said:

    ok

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation