Šéfové na zabití 2 / Horrible Bosses 2 (2014)

Nabídky práce:

Šéfové na zabití 2 online ke shlédnutí zdarmaŠéfové na zabití 2 je nová americká komedie od režiséra Seana Anderse. Jedná se o pokračování filmu Šéfové na zabití z roku 2011.

Nick Hendricks, Dale Arbus a Kurt Buckman jsou nespokojeni se svým nevděčným šéfem a tak se rozhodnou rozjet vlastní firmu. Dostanou nápad na sprchovou hlavici ve stylu automyčky, kterou pojmenují “Shower Buddy” neboli “Sprchový kámoš”. Začnou hledat investory až je nakonec kontaktuje Burt Hanson a jeho syn Rex. Burtovi se líbí odhodlání podnikatelů vyrábět produkt sami, kdežto Rex by výrobu raději realizoval v Číně. Burt nakonec nabídne, že do podniku investuje pod podmínkou, že dokáží vyrobit 100 000 kusů produktu. Trojice začínajících podnikatelů si tedy vezme podnikatelskou půjčku, pronajme sklad, najme zaměstnance a začne rozjíždět výrobu Sprchového kámoše. Problém nastane, když Burt na poslední chvíli z businessu vycouve a začne tvrdit, že žádnou dohodu nikdy nepodepsal. Burt má v plánu v exekuci koupit majetek nově vzniklé firmy a sprchové hlavice prodávat sám pod jiným názvem. To, že Nickovi, Dalovi a Kurtovi zůstane na krku dluh ve výši $500 000 dolarů už jej samozřejmě nezajímá.

Trojice se vypraví do vězení za Nickovým bývalým šéfem, kterého seznámí se svou situací a ten jim řekne, že neexistuje žádný legální způsob, jak se s dluhem vypořádat. Hoši se tedy rozhodnou jít na to jinak a to tak, že unesou Rexe a budou za něj požadovat výkupné. Vyhledají tedy pomoc Jonese, který jim poradí, že bude nejlepší, když bude Rex po dobu únosu v bezvědomí, protože je zná. Trojice vyrazí do kanceláře Dalovi bývalé šéfové, aby tady ukradli rajský plyn. Poté už nic nebrání tomu, aby šli na věc a tak vyrazí do Rexova domu. Když se schovávají v šatně, Dale nechtěně vypustí plyn. Když se ráno vzbudí, Rex už je pryč.

Když dorazí zpátky do skladu, najdou Rexe svázaného v kufru jejich auta. Rex jim řekne, že je našel schovávat se v jeho šatně, ale kvůli jeho vyhrocenému vztahu s otcem se rozhodl, že únos sám zinscenuje. Rex poslal svému otci žádost o výkupné, ve kterém částku navýšil na 5 milionů dolarů. Nick, Dale a Kurt si Rexovým plánem nejsou příliš jistí, ale Rex jim vyhrožuje, že pokud vycouvou, půjdu na policii. Následně zavolají Burtovi, aby jej informovali o únosu jeho syna. Po hovoru si je Rex jistý, že Burt do toho nezatáhne policii, nicméně ta stejně následně dorazí do skladu, aby vyslechla Nicka, Dale a Kurta a to kvůli jejich nedávným jednáním ohledně investice.

Film Šéfové na zabití 2 je v našich kinech od 27.11.2014.

One Thought on “Šéfové na zabití 2 / Horrible Bosses 2 (2014)

  1. olda11 on 31.12. 2014 at 12:09 said:

    ok

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation