S láskou, Rosie / Love, Rosie (2014)

Nabídky práce:

S láskou Rosie online ke shlédnutí zdarmaS láskou, Rosie je nová britská romantická komedie od režiséra Christiana Dittera.

Alex a Rosie jsou nejlepší přátelé už od mala. Rosie se během svých 18. narozenin opije. Druhý den za ní Alex přijde aby si promluvili o tom, co se stalo předchozí noci, ale Rosie mu řekne, že by si přála, aby se to nikdy nestalo. Dvojice později vyrazí na pláž, kde nejatraktivnější kluk vyzve Rosie k tanci. Ta ale jeho nabídku odmítne s tím, že je tam s Alexem. Alex později Rosie řekne, že jej balí super atraktivní slečna jménem Bethany. Nakonec s ní jde tancovat a k tanci se připojí i Rosie s Gregem. Po chvíli se Alex a Bethany začnou vášnivě líbat a Rosie s Gregem jdou do svého pokoje.

Později Rosie dostane dopis, ve kterém stojí, že je přijata na Bostonskou univerzitu. Běží tu radostnou zprávu říct Alexovi, ale zaslechne jak souloží s Bethany, z čehož se vyzvrací do své kabelky. Odejde aniž by se s Alexem viděla a jde do lékárny s tím, že jí je v poslední době nějak nevolno. Prodavačka jménem Ruby jí dá těhotenský test, který dopadne pozitivně a to navzdory tomu, že po noci s Gregem si dala ranní pilulku. Rosie se tuto událost rozhodne Alexovi neříct, protože toho zrovna přijali na Harvard a ona nechce, aby kvůli ní zůstal doma a zahodil takovou příležitost. Rosie se rozhodne, že až dítě porodí, tak jej dá k adopci. Když se holčička narodí tak ji pojmenuje Katie a oproti původnímu plánu se rozhodne nechat si ji a vychovávat ji jako svobodná matka.

Jednou na ulici Rosie s Katie narazí na Bethany. Bethany se tak dozví, že Rosie má dítě, což si samozřejmě nenechá pro sebe a řekne to Alexovi, který ji jde navštívit. Rosie a Alex se znovu spřátelí a Alex se dokonce stane kmotrem Katie. Když se Alex vrátí do Ameriky tak se v baru seznámí se ženou, se kterou brzy začne bydlet. Po dlouhém přemlouvání přesvědčí Rosie, aby se k nim přiletěla podívat na návštěvu. Rosie zjistí, že Alexova nová přítelkyně je neskutečně snobská a tak řekne Alexovi, že si nemyslí, že oni dva jsou dobrý pár. Následuje hádka, po které se Rosie vrací zpátky do Anglie. Při práci Rosie potká Grega, který dostal dopis a obrázek od jejich dcery Katie a po nepříjemné hádce Rosie nakonec souhlasí, že Greg může Katie vídat.

V českých kinech je film S láskou, Rosie / Love, Rosie k vidění od 15. ledna 2015.

2 Thoughts on “S láskou, Rosie / Love, Rosie (2014)

  1. Petra on 28.02. 2015 at 16:17 said:

    uvidíme …

  2. Petra on 28.02. 2015 at 16:17 said:

    dobré

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation