Rychle a zběsile 7 / Fast & Furious 7 (2015)

Nabídky práce:

Film Rychle a zběsile 7 online ke shlédnutíRychle a zběsile 7 neboli Fast & Furious 7 je nový americký akční film od režiséra Jamese Wana. Jedná se o poslední film populárního herce Paula Walkera, který zemřel 30. listopadu 2014. Film Rychle a zběsile 7 byl v době jeho smrti již z poloviny natočen a tak se producenti rozhodli, že nechají přepsat scénář a pro dotočení zbývajících scén použili Walkerovi bratry Caleba a Codyho.

Dominic Toretto, Brian O’Conner a zbytek týmu porazí Owena Shawa, takže jim nic nebrání v návratu domů do USA, aby zase začali žít normální život. Dom se snaží pomoci Letty v obnově vzpomínek, zatímco Brian si pomalu začíná zvykat na roli otce rodiny. Mezitím se Owenův starší bratr Deckard Shaw dostane do nemocnice, kde leží Owen v kómatu a přísahá Domovi krutou pomstu.

Shaw se vloupe do kanceláře Luke Hobbse, aby si zde našel informace o členech Domova týmu. Shaw odpálí bombu, což Hobbse tězce zraní. Mezitím Domova sestra Mia Domovi řekne, že je těhotná. Ten ji přesvědčí, aby to Brianovi řekla. Bomba zabalená v balíčku a poslaná z Tokia zničí dům Torettových. Pár vteřin na to Shaw v Tokiu zabije Hana. Dom později navštíví Hobbse v nemocnici kde se dozví, že Shaw je profesionální zabiják, který má v úmyslu pomstít svého bratra. Dom se vydá do Tokia pro Hanovo tělo.

Na Hanově pohřbu v Los Angeles Dom spatří podezřelé auto, které řídí Shaw a tak po něm vystartuje. Po divoké honičce do sebe oba čelně narazí a Shaw se vytratí. Petty nabídne Domovi, že mu pomůže Shawa zastavit, pokud zase Dom na oplátku pomůže jemu zabránit žoldákovi jménem Jakande v získání Božího oka, což je speciální počítačový program, kterým lze skrze různou elektroniku sledovat pohyb jakékoliv osoby. Dom požádá o pomoc Briana, Romana, Tej a Letty. Brian Mii slíbí, že jakmile se vypořádají se Shawem tak že se začne naplno věnovat své rodině. Prvním úkolem je záchrana Ramseyho ze spárů Jakandeho mužů. Chlapci tedy vyhodí auta z letadla nad Kavkazskými horami, přepadnou Jakandeho konvoj a osvobodí Ramseyho přičemž se ukáže, že Ramsey je vlastně mladá žena. Poté zamíří do Abú Dhabi kde jistý miliardář koupil flash disk obsahující software zvaný Boží oko. Partička pronikne do jeho apartmánu a ukradnou mu flash disk. Při obou akcích je důkladně sleduje Shaw.

Natáčení filmu Rychle a zběsile 7 začalo v září 2013 v Atlantě. Hudbu k filmu složil Brian Tyler, který se již zasloužil o soundtracky k několika předchozím dílům. Film Rychle a zběsile 7 je v českých kinech od 2.4. 2015.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation