RoboCop (2014)

Nabídky práce:

RoboCop (2014) celý film online ke shlédnutí Píše se rok 2028 a nadnárodní korporace jménem OmniCorp je špičkou v oblasti robotických vojáků. OmniCorp dodává americké armádě mechanické muže, kteří jsou rozmístěni v zámoří. OmniCorp chce své produkty dodávat i do veřejné sféry, tento úmysl je ale potlačen veřejným míněním. Ve snaze získat si veřejnost na svoji stranu ředitel OmniCorpu Raymond Sellars pověří svůj marketingový tým, aby ve spojení se špičkovým vědcem, doktorem Dennettem Nortonem vytvořil nový produkt, který bude určený pro výkon veřejného pořádku. Bude tedy fungovat jako policisté. Začnou tedy hledat trvale zraněného policistu, který by figuroval jako jádro jejich prototypu.

Policejní detektiv Alex Murphy a jeho kolega Jack Lewis se pokusí zatknout šéfa podsvětí Antoine Vallona. Netuší však, že tento boss má své lidi i u policie. Když Vallonovo auto vybouchne, oba strážníci utrpí vážná zranění. Doktor Norton si vybere Alexe pro svůj RoboCop program. Alex je tedy vybaven kybernetickým tělem a softwarem. Alex zprvu nepřijímá svůj současný stav, doktor Norton jej ale přesvědčí aby byl silný a udělal to pro svoji ženu a syna. Rick Mattox, vojenský taktik OmniCorpu je zprvu skeptický ohledně Alexových schopností a nevěří, že bude někdy tak efektivní, jako plně mechanický robot. Alexovy výsledky dokazují, že Mattox má pravdu – kvůli přirozenému váhání při dělání rozhodnutí neoperuje tak rychle jako jeho robotické protějšky. V zájmu zvýšení Alexovy výkonnosti, doktor Norton manipuluje s jeho mozkem a snaží se, aby Alex uvěřil, že taktická rozhodnutí dělá on sám, ovšem ve skutečnosti je provádí software.

Při přípravě na tiskovou konferenci, na které má být představen RoboCop, Alexe přemohou city a dostane záchvat, zatímco doktor Norton nahrává policejní databázi (včetně videa jeho skoro smrti) do jeho mozku. Norton na rychlo mění chemické složení Alexova mozku – snižuje hladinu dopaminu dokud nepřestane projevovat jakékoliv emoce. Takto zpracovaný Alex se zúčastní tiskové konference, na které nejenže naprosto ignoruje svou ženu a syna, ale také naprosto efektivně zatkne zločince v davu. RoboCop se u veřejnosti začne těšit vysoké oblibě a drasticky snížil kriminalitu v Detroitu na minimum.

Více už prozrazovat nebudeme, ovšem jak je již z tohoto částečného výtahu jasné, film RoboCop slibuje opravdu vzrušující podívanou!

5 Thoughts on “RoboCop (2014)

 1. Richard on 31.03. 2014 at 12:30 said:

  dobré

 2. Karel Špaček on 01.04. 2014 at 01:47 said:

  Dobře že to natočily 😀

 3. Petr on 01.04. 2014 at 10:29 said:

  Super.

 4. rene on 01.04. 2014 at 21:01 said:

  dobré

 5. Petr on 01.04. 2014 at 21:07 said:

  robocop

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation