Need for Speed (2014)

Nabídky práce:

Need for Speed celý film online ke shlédnutí ihnedNeed for Speed je nový akční film, který režíroval Scott Waugh a který je filmovou adaptací jedné z nejpopulárnějších sérií videoher Need for Speed od společnosti Electronic Arts. Film byl zpětně převeden do 3D podoby.

Tobey Marshall je bývalý automobilový závodník, který v New Yorku vlastní dílnu/garáž, ve které on a jeho kamarádi tuní auta. Aby vyšel s penězi, tak se spolu se svojí partou účastní pouličních závodů. Jednoho dne k němu do dílny přijede jeho někdejší rival a doveze Shelby Mustang, na kterém Carroll Shelby pracoval před svou smrtí. Dino chce, aby Tobey a jeho parta mechaniků tento klenot dokončili a za to jim nabízí 25% podíl na autě, jehož odhadovaná hodnota je 2 miliony dolarů. I přes námitky některých členů party Tobey nabídku přijímá.

Po dokončení projektu jde Shelby Mustang do aukce. Angličanka Julie nabídne Tobeymu a Dinovi za auto 3 miliony dolarů, ovšem za předpokladu, že vůz dokáže jet rychlostí 370 km/h, jak Tobey tvrdí. Druhý den ráno Tobey na nedaleké trati z Mustangu vytáhne 376 km/h a pobízí Julii aby jej koupila za 2,7 milionů dolarů. Později Dino vyzve Tobeyho a jeho parťáka Malého Peteho aby si dal závod se třemi ilegálně dovezenými Koenigsegg Agera z jeho sídla na most přes dálnici. Pokud Tobey vyhraje, získá Dinových 75% z Mustanga a pokud prohraje, vzdá se svých 25%. Během závodu Dino zaútočí na Malého Peteho a ten sletí do rokle a zahyne. Tobey je poslán do vězení za neúmyslné zabití, protože zde není žádný důkaz ukazující na vinu Dina.

O dva roky později je Tobey propuštěn na podmínku a je odhodlán pomstít smrt Malého Peteho. Vzrušující dobrodružná jízda může začít!

Hlavní hvězdou filmu Need for Speed je Aaron Paul, kterého si můžete pamatovat například ze seriálu Perníkový tata, kde ztvárnil Jesseho. Podle režiséra Scotta Waugha téměř všichni herci participující na filmu Need for Speed prošli kaskadérským kurzem. Super sporťák Konigsegg Agera má cenu 4,6 milionů dolarů, tedy asi 90 milionů korun.

One Thought on “Need for Speed (2014)

  1. Josef Znojil on 08.02. 2015 at 21:35 said:

    Ahoj fakt super film a ten polda s tou nápravou.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation