Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Nabídky práce:

Film Návrat blbýho a blbějšího online ke shlédnutíNávrat blbýho a blbějšího je nový americký komediální film s Jimem Carrym a Jeffem Danielsem v hlavní roli.

Od událostí prvního filmu Blbý a blbější uběhlo již 20 let. Lloyd Christmas je v ústavu pro duševně choré a to od doby, kdy mu nevyšel románek s Mary Swanson. Po nedávné návštěvě Harryho Dunne u Lloyda Harry zjišťuje, že Lloydovo zadržení v ústavu je jen fór. Lloyd se rozhodne s Harrym odjet a oba zamíří do svého apartmánu. Když sem dorazí, Harry řekne Lloydovi o svém zdravotním problému – jedna jeho ledvina je špatná a on potřebuje brzy najít dárce.

Rozhodnou se jít za Harryho rodiči. Ti ale Harryho adoptovali, takže jejich ledvinu by Harryho tělo nepřijalo. Když odchází, dá mu otec poštu, která mu chodila od doby, kdy se odstěhoval. Mezi dopisy je i pohlednice od Harryho bývalé přítelkyně Fraidy Felcher z roku 1991, ve které mu oznamuje, že je těhotná a že potřebuje, aby jí Harry zavolal. Harry a Lloyd Fraidu najdou. Ta jim řekne, že měla dceru jménem Fanny, ale že ji dala k adopci. Fraida napsala Fanny dopis, ten se jí ale vrátil spolu se vzkazem, aby se ji už nikdy nepokoušela kontaktovat. Fraida ukáže Harrymu a Lloydovi fotku Fanny, kterou našla na internetu, načež se do ní Lloyd okamžitě zamiluje.

Harry a Lloyd se rozhodnou najít Fanny, tak si půjčí auto z pohřební služby, kterou vlastní Fraidina rodina a vyrazí směr Maryland, kde Fanny nyní žije. Adoptivními rodiči Fanny se stali Dr. Bernard Pinchelow a jeho žena Adele, kteří jí dali nové jméno Penny. Penny se chystá na konferenci do El Pasa v Texasu, aby zde měla projev k otcovu celoživotnímu dílu a zároveň jednomu z doktorů předala balíček. Penny ale balíček a mobilní telefon zapomene.

Adele se spolu se svým milencem a služebníkem Travisem snaží tajně otrávit svého muže Bernarda. Když Harry a Lloyd dorazí do domu, informují Pinchelowovi o jejich situaci. Bernard zjistí, že Fanny zapomněla balíček, který má podle jeho slov hodnotu miliard dolarů. Adele navrhne, aby Harry a Lloyd Penny balíček doručili. Travis dvojici doprovází, ale z jejich dovádění je extrémně vytočený. Travis v autě odpálí petardu, která Harryho a Lloyda ohluší a přinutí je zastavit auto uprostřed silnice. Poté, co se Travise zbaví, pokračují v cestě sami dva. Během cesty narazí na svou starou dodávku. Rozhodnou se ji použít, ale nakonec se jim rozbije, tak ukradnou rolbu na led. Od Travisova dvojčete, kapitána Lippencotta se Adele dozví o Travisově smrti a tak se rozhodne Harryho a Lloyda zabít.

Hudbu k filmu Návrat blbýho a blbějšího zajistila Australská skupina Empire of the Sun. Do kin film Návrat blbýho a blbějšího dorazil 4. prosince 2014.

2 Thoughts on “Návrat blbýho a blbějšího (2014)

  1. petr on 20.12. 2014 at 22:50 said:

    super

  2. kamila on 24.01. 2015 at 17:32 said:

    super

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation