Mapy ke hvězdám / Maps to the Stars (2014)

Nabídky práce:

Mapy ke hvězdám online ke shlédnutí zdarmaMapy ke hvězdám je nový Kanadsko-americký satirický drama film od režiséra Davida Cronenberga.

Agatha přijíždí do Los Angeles a zaměstná řidiče limuzíny Jeroma, který ji doveze k domu, kde dříve bydlela dětská hvězda Benjie Weiss. Agatha má těžké popáleniny na obličeji a těle a bere mnoho léků. Benjie v nemocnici navštěvuje dítě trpící Non-Hodgkinovým lymfomem, to ale později umírá. Benjiho otec, doktor Stafford Weiss je psycholog, který léčí stárnoucí herečku Havanu Segrandovou, kterou její matka – taktéž herečka, zneužívala. Havanin agent se pro svou klientku snaží získat roli v remaku matčina filmu Stolen Waters.

Benjie a jeho matka Cristina se snaží pro Benjiho získat roli ve filmu a zajistit mu tak comeback po návratu z protidrogové léčby. Na návrh Carrie Fisher Havana najme Agathu jako svou osobní asistentku. Agatha se dále vídá s Jeromem a dokonce mezi nimi začíná přeskakovat jiskra, ačkoliv Jerome byl zpočátku vůči Agathině svádění imunní. Stafford se od Havany dozví, že Agatha se vrátila do Los Angeles. Na světlo světa se dostane informace, že Agatha je jejich dcera a oni ji zcela vymazali ze života. Při pomyšlení, že Agatha kontaktuje Benjiho se Cristina složí.

Agatha využije toho, že Havana získala roli ve filmu Stolen Waters a na place zajde za Benjim a vyjde najevo, že je schizofrenička a že k popáleninám přišla když zapálila dům, ve kterém spali její rodiče. Zdá se, že se z léčebny vrátila napravená. Když se Stafford dozví, že Agatha navštívila Benjiho, zajde za ní a řekne jí, aby opustila Los Angeles.

Benjie nevydrží, sjede se a omylem zastřelí psa svého jediného přítele. Agatha navštíví svou matku Cristinu aby napravila to, co jí způsobila. Vyjde najevo, že Cristina a Stafford jsou sestra a bratr, takže Benjie a Agatha jsou děti incestu. Cristine se obhajuje tím, že v té době to ještě nevěděli. Stafford dorazí domů a když Agatha řekne, že ví o nestandardních vztazích v rodině, tak ji začne bít dokud Cristine nezasáhne. Během následné hádky Agatha ukradne Cristinin zásnubní prsten. Na place Benjiho pronásleduje dívka z nemocnice a při halucinaci uškrtí jiného mladého herce. Ten sice přežije, ale Benjie ve filmu končí. Havana chce jako svého osobního řidiče Jeromeho a na příjezdové cestě ke svému domu jej začne svádět, což Agatha sleduje z okna. Havana vstoupí do domu a začne Agathe nadávat za její mizerné pracovní výkony. Rozzuřená Agatha ubije Havanu k smrti jednou z jejích cen.

Film Mapy ke hvězdám měl v květnu premiéru ve Francii. Délka snímku Mapy ke hvězdám je 112 minut.

One Thought on “Mapy ke hvězdám / Maps to the Stars (2014)

  1. super

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation