LEGO Příběh / The Lego Movie (2014)

Nabídky práce:

LEGO Příběh / The Lego Movie celý film online ke shlédnutíLego patří již po několik generací mezi nejoblíbenější hračky milionů dětí po celém světě. Jeho popularity se rozhodli využít filmaři ze studia Warner Bros a výsledkem je skvělá animovaná komedie LEGO Příběh. Mimochodem, pokud máte pocit, že s povedenými animáky se v poslední době doslova roztrhl pytel, tak jistě nejste sami. Není to totiž tak dávno co byly do kin uvedeny snímky Ledové království / Frozen a Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana.

Ale zpátky k filmu Lego Příběh. Tento snímek pochází od tvůrců komedie Zataženo, občas trakaře, což už samo o sobě jaksi indikuje, že Lego příběh bude stát za to. A taky, že ano! Hlavní hrdina Lego Příběhu je docela obyčejný, ničím nevyčnívající stavební dělník Emmet Brickowski, který je mylně považován za LEGO proroka. Proto je také požádán, aby zachránil lego svět před zlým, tyranským Business Presidentem. Jak se Lego man nebo chcete-li Lego panáček zhostí svého úkolu, Vám nebudeme prozrazovat, abychom Vás nepřipravili o potěšení z filmu.

Jisté je jen to, že je to opravdová zábava. Nenechte se zmást trailerem, ze kterého může mít jeden pocit, že se jedná jen o další laciný animovaný film, který se bude za pár týdnů prodávat na stáncích jako příloha k nějakému časopisu :) Tak to totiž rozhodně není! Jedná se totiž o velice zábavný a promyšlený film, který byl natočen podle extrémně inteligentního scénáře prošpikovaného mnoha legračními dialogy. Ty spolu s působivými LEGO postavičkami vytváří snímek, který s veškerou skromností může aspirovat na animovaný film roku.

Na závěr bych ještě rád vyzdvihl skutečnost, že LEGO příběh je jedním z mála filmů, které se opravdu bez skrupulí mohou honosit přívlastkem “rodinný”. Při sledování filmu Lego příběh v kině jsem si totiž všiml jedné zajímavosti, která se u animovaných filmů příliš často nevidí – při mnoha fórech se dospělí diváci smáli více, nežli jejich potomci.

Délka filmu Lego příběh je přesně 100 minut a premiéra u nás byla 6. února 2014.

One Thought on “LEGO Příběh / The Lego Movie (2014)

  1. pepa on 05.03. 2014 at 19:25 said:

    dobry

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation