Kingsman: Tajná služba (2014)

Nabídky práce:

Film Kingsman: Tajná služba online ke shlédnutí zdarmaKingsman: Tajná služba je akční komedie od režiséra Matthew Vaughna. Film je natočen podle komixové knížky “The Secret Service” od Dava Gibbonse a Marka Millara.

Během mise na Blízkém východě se tajnému agentovi Harry Hartovi alias Galahadovi nepodaří zabránit smrti jednoho se svých spolupracovníků. Harry cítí velkou vinu na jeho smrti a tak se rozhodne vzít svou medaili za statečnost a osobně ji darovat vdově zesnulého agenta a jejímu synovi Eggsymu. Řekne jim, že na zadní straně medaile je telefonní číslo a že kdyby kdykoliv v životě potřebovali pomoci, tak ať mu zavolají na toto číslo.

O sedmnáct let později je klimatický vědec unesen James Arnold unesen neznámými únosci vedenými Gazelle (vražedkyně s noži místo nohou) a jejím šéfem, internetovým miliardářem Richmondem Valentinem. Jeden z Hartových soukmenovců, Lancelot se pokusí vědce zachránit, ale nepodaří se mu to. Valentine, který je známý pro svou filantropii se nadále setkává s hlavami států a dalšími důležitými lidmi, z nichž někteří se po setkání stanou nezvěstnými. Kromě toho oznámí, že bude rozdávat SIM karty s bezplatným voláním a přístupem na internet.

Eggsy je nyní nezaměstnaný mladík, který žije v Londýně se svoji matkou, nově narozenou nevlastní sestrou a hrubým, nevychovaným nevlastním otcem. Navzdory své inteligenci a schopnostem odešel z výcviku pro Královské námořnictvo a jen tak se protlouká životem. Když jej zatknou za krádež auta, zavolá na číslo, které je medaili od Harta. Hart zařídí Eggsyho propuštění a řekne mu o existenci Kingsmenu, tajné zpravodajské agentuře, pro kterou on i Eggsyho otec pracovali, dokud nezemřel. Kvůli Lancelotově smrti mají v Kingsmanu volné místo, tak Eggsy souhlasí, že o něj bude usilovat. Přidá se ke skupině dalších kandidátu, ve které je i žena jménem Roxy. Na školení dohlíží zkušený Kingsman Merlin. Kandidáti jsou jeden po druhém vyřazováni, až zbyde jen Roxy a Eggsy. Při závěrečné zkoušce Eggsy selže a novým Lancelotem se tak stane Roxy.

Během této doby agentura vyšetřuje Valentina kvůli zmizení vlivných lidí. Hart vystopuje Arnolda, od kterého se dozví, kde se Valentine právě nachází. Čip, který má Arnold implantovaný v hlavě vybouchne, což Arnolda zabije a Harta zraní. Hart se ale nenechá zastavit a tak se začne vydávat za miliardáře, díky čemuž se setká s Valentinem, který mu prozradí svůj pohled na věc: lidstvo je jako virus, globální oteplování je jako horečka a ekologicky založený Valentine má v úmyslu udělat něco dříve, než-li virus zabije svého hostitele.

Premiéra filmu Kingsman: Tajná služba se konala 13. prosince 2014 a z rozhovorů s tvůrci filmu vyplývá, že je velmi pravděpodobné, že se dočkáme pokračování filmu.

One Thought on “Kingsman: Tajná služba (2014)

  1. snad on 24.02. 2015 at 20:16 said:

    Dobre je to

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation