Kameňák 4 (2013)

Nabídky práce:

Kameňák 4 onlineVaši oblíbení obyvatelé výstředního jihočeského městečka Kameňákov se vracejí v čtvrtém pokračování populární české komedie Kameňák 4. Vilma, manželka náčelníka Kameňákovských policistů Pepana, odjela na druhý konec světa, takže Pepan junior a Pepan senior se musí sami popasovat s chodem domácnosti.

Kariéra Pepana staršího nabrala zcela nové obrátky – stal se totiž starostou Kameňákova! A aby toho nebylo málo, stal se ještě obětí milostných pudů učitelky Vlasty, kterou ve filmu hraje Dana Morávková. Naštěstí k funkci starosty náleží i tajemník, který je Pepanovi ve všem vychází vstříc. Tajemník Bohouš a starosta Pepan dostanou geniální nápad – jako první větší úkol si vytyčili cíl, kterým není nic menšího, než založení funkční Městské policie. Do čela nově zřízeného policejního sboru se postaví zdejší hrouda a rafan František Cloumal, díky čemuž si Franty jeho žena – kterou hraje nádherná Alice Bendová), konečně začne náležitě vážit.

Kameňák 4 se oproti všem třem svým předchůdcům liší zejména tím, že na režisérské židli tentokrát neseděl známý režisér Zdeněk Troška, ale Ján Novák. Podobná změna se dotkla i hudby pro film, kterou již nedodal Miloš Krokoška, ale skupina Walda Gang. Ve filmu již nehraje ani Jana Paulová (Vilma Nováková) a možná i proto se ani Václavu Vydrovi (Pepa Novák) do projektu příliš nechtělo. Natáčení filmu Kameňák 4 nakonec zabralo pouhých 16 dní a výsledná stopáž má jen 88 minut.

2 Thoughts on “Kameňák 4 (2013)

  1. Arnost on 22.02. 2014 at 15:29 said:

    Komicke

  2. radek on 21.10. 2014 at 21:19 said:

    Dost husté

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation