Hotel Transylvánie 2 / Hotel Transylvania 2

Nabídky práce:

Film Hotel Transylvánie 2 online ke shlédnutí zdarmaLetošní rok na animáky nebyl skoupý, radost nám dělala pixarovka V hlavě, před pár týdny příjemně překvapil mytický Mune. Vzpomínáte na první díl? První díl rodinné komedie Hotel Transylvánie slavil v roce 2012 velké úspěchy. Uplynulo pár let, Johnny a Mavis se vzali a narodil se jim chlapeček. Po obrovském úspěchu prvního dílu Hotelu Transylvánie v roce 2012 se režisér a hlavně animátor ruského původu Genndy Tartakovsky vrací s pokračováním. Druhý díl, jenž vešel do našich kin, chce držet krok i styl. Včetně něžné upírské ukolébavky o hrobečku a krvi stříkající z mozečku. Hotel Transylvánie už dřív tušil, že mezi lidmi a strašidly není kolikrát velký rozdíl. Parta strašidel nestvůr a krvežíznivých stvoření v zábavné podobě pro dětské publikum se vrací.

Tvůrci v rozhovorech popisovali, jak často upravovali snímek po snímku, aby vše sedělo opravdu dobře. Aby snímek současné děti vůbec bavil, bylo do něj zapotřebí natlačit pár prvků, které záměrně působí jako pěst na oko. Klíčová zápletka, tahanice obou světů o pětiletého synka smíšeného páru, sice posouvá příběh blíž dětskému publiku, ale zachová půvab detailů. Jenže ono to vážně nestačí, zvlášť když ty vtipy dobré nejsou. Od druhých dílů se až na výjimky nedá očekávat nějaký převratný děj, což platí i pro Hotel Transylvánia 2. Zajímavé je, že někdy ve třech čtvrtinách začne úplně jiný film, ve kterém se objeví na scéně Dracův otec Vlad. Film samozřejmě nepřichází z žádným nekorektním humorem, ale umí být celkem ostrý.

Mavis a Jonathan překonali nástrahy jejich netradičního vztahu a i přes dřívější Dracovi připomínky mají svatbu. Příběh o malém Dennisovi a o tom, že bychom měli respektovat individualitu, je dojemný a milý. Mile uhozeně vyznívá i sebeobjímání v táboře pro upíry.

Děti si zjevně vyžádají dabovanou verzi ve formátu 3D, který tu skoro nemá opodstatnění, s výjimkou hravé schovávané v mracích. Hotel Transylvánie 2 není nijak katastrofální a nic vyloženě nezmršil. Jen nepředvádí vůbec nic zajímavého. Bavit se budete, ne nijak světoborně, ale nudou a propadákem se Hotel Transylvánie 2 nazvat nedá, byť jde čistě o průměrný kousek. Stejně jako v případě prvního dílu platí, že jde o trestuhodné nevyužití potenciálně skvělého námětu. A největším kladem filmu je, že scénář k němu napsal Adam Sandler. Hotel Transylvánie 2 nabízí příjemný nášup, který byť nedosahuje všech kvalit dílu předchozího, hlad po další porci podobně zábavné rodinné podívané splňuje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation