Drákula: Neznámá legenda

Nabídky práce:

Drákula: Neznámá legenda (2014) online ke shlédnutíDrákula: Neznámá legenda je fantasy akční film americké produkce. Jedná se o celovečerní debut režiséra Garyho Shorea.

V úvodní scéně syn Vlada III. vypráví historii obklopující legendární postavu známou jako Drákula. Ve snaze rozptýlit legendu Vladův syn vypráví příběh, jak se Drákula zrodil. Ve středověku se Turecký sultán snažil z normálních chlapců vytrénovat dokonalé vojáky, kteří by neměli žádné morální nebo etické zábrany. Jedním takovým hochem byl Vlad, který získal přezdívku napichovač, protože každého, koho zabil, napíchl na dřevěný kůl a přidal si jej do své sbírky. Nakonec se Vlad zbavil vojenské povinnosti a stal se vládcem Transylvánie – čestného území věnovaného od Turecké říše. Při průzkumu v lese Vlad a jeho vojáci najdou tureckou helmu, z čehož vydedukují, že na území Transylvánie vstoupila průzkumná skupina Tureckých vojáků. Při hledání Turecké skupiny Vlad a jeden jeho muž vstoupí do jeskyně v horách, kde najdou starověkého kouzelníka a mistra upíra, který Vladova muže zabije a Vlada samotného vyvede ven ze svého doupěte.

Následující den Vlad a jeho poddaní slaví Velikonoce, když v tom dorazí skupina Turků. Jejich vyslanec Vladovi sdělí, že Turecko požaduje 1 000 chlapců pro službu v Turecké armádě. Vlad tento požadavek odmítne, ale kvůli nedostatku dobře vyzbrojených mužů nemůže Turky přinutit, aby Transylvánii v míru opustili. Po neúspěšném pokusu o diplomatické řešení s Tureckým sultánem si skupina Turků přijde pro Vladova syna, aby sloužil v Turecké armádě, kvůli čemuž se strhne potyčka mezi Vladem a Turky. Vlad si uvědomí, že proti Turecké armádě nemá šanci a tak se vydá do jeskyně do hor za upírem a požádá jej o pomoc. Upír si vyslechne jeho příběh a nabídne mu trochu své krve, která jej naplní fantastickou silou noci. Mistr upír Vladovi vysvětlí, že tuto nadpřirozenou sílu bude mít po dobu tří dnů a že po toto období bude mít nutkání pít lidskou krev. Pokud tomuto pokušení nepodlehne, tak se po třech dnech z něj stane opět normální člověk.

Po návratu z jeskyně Vlad spatří Turecké jednotky, jak obléhají hrad Drákula. Protivníky jednoho po druhém zabije a na živu nechá jen jednoho, aby Sultánovi doručil zprávu. Vlad pošle svůj lid do horského kláštera, který je díky své špatně přístupné poloze ochráněn před převzetím Turky. Během druhé noci je Transylvánie napadena Turky, kteří se utkají s Vladem a jeho muži. Vladova skupina opět vítězí a jeho nadpřirozené schopnosti začnou přitahovat pozornost i jeho nejbližších.

Natáčení filmu Drákula: Neznámá legenda probíhalo v Irsku. Snímek Drákula: Neznámá legenda byl vydán 10.10. 2014.

6 Thoughts on “Drákula: Neznámá legenda

 1. Perun on 27.10. 2014 at 18:45 said:

  moc modrý

 2. alex on 28.10. 2014 at 01:35 said:

  Pecka film

 3. Lu on 29.10. 2014 at 20:26 said:

  fajne …

 4. hezky on 02.11. 2014 at 17:13 said:

  hezky

 5. jana on 10.11. 2014 at 17:53 said:

  heske

 6. ivan on 30.11. 2014 at 13:37 said:

  hesky

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation