Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana

Nabídky práce:

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana celý film onlinePan Peabody je úspěšný prakticky ve všem. Je to geniální obchodní dravec, vědec, vynálezce, objevitel, milovník dobrého jídla a pití, několika násobný olympijský vítěz a pes. Ano, čtete správně – pan Peabody je PES. Vrcholným výsledkem geniality a vynalézavosti pana Peabodyho je Časomat.

Časomat je stroj na cestování časem. Pan Peabody a jím adoptovaný osmiletý klučina Sherman začnou využívat Časomat ke vzrušujícím a dobrodružným cestám do minulosti. Na vlastní kůži tak zažijí nejvýznamnější události a okamžiky historie světa. Kromě toho se také setkají s mnoha z nejslavnějších a nejvýznamnějších osobností všech dob.

Vše se zvrtne v momentě, kdy Sherman chce zapůsobit na svoji spolužačku Penny, do které je zamilovaný. Pan Peabody pozve Penny a její rodiče na večeři do svého luxusního podkrovního bytu v New Yorku. Po pár trapných minutách Sherman neochotně ukáže Penny Časomat, který vynalezl pan Peabody. Nakonec se ocitnou ve Starověkém Egyptě, kde si Egyptský král chce vzít Penny! Tím je porušeno jedno z pravidel cestování v čase.  Sherman se tak rychle vrací pro pana Peabodyho, aby zachránil nejen Penny, ale také celý vesmír a jeho časoprostorovou kontinuitu! Během záchranné mise pan Peabody zjistí, že dokonce ani sestrojit stroj času nebylo zdaleka tak obtížné, jako být správným rodičem a vychovatelem!

Po Ledovém království je Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana po krátké době další povedenou animovanou komedií pro celou rodinu, kde děj pluje rychlým tempem takže dobrá zábava je zaručena. V České republice měl tento povedený dobrodružný snímek premiéru 6. března 2014.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation