10 pravidel jak sbalit holku

Nabídky práce:

10 pravidel jak sbalit holku celý film onlineJe to už dobrých 10 let, co známý český režisér natočil jednu z nejpopulárnějších českých polistopadových komedií Snowboarďáci (a o rok později neméně úspěšné Rafťáky). Nyní se na tuto svoji komerčně vydařenou perlu snaží navázat filmem 10 pravidel jak sbalit holku. V hlavní roli tohoto remaku italské komedie z roku 2012 10 regole per fare innamorare hraje Matouš Ruml, Jakub Prachař, Kristina Svarinská a Miroslav Donutil.

Hlavní postavou filmu 10 pravidel jak sbalit holku je mladík Marek, který je zajímavý svojí vášní pro astrofyziku, zejména pak pro hvězdy a teleskopy. Marek má ale problém – neumí to se ženami. Tato jeho potíž se naplno začne projevovat v momentě, kdy v knihovně pozná nádhernou Stephanie, do které se okamžitě bláznivě zamiluje. Markovi přátelé a spolubydlící (kteří jsou mimochodem také dosti nekonvenční) se rozhodnou svému kamarádovi v jeho nesnázích pomoci a tak povolají do akce Markova otce (Miroslav Donutil), aby svému synovi, se kterým se už moc nestýká, pomohl. Konec konců má k tomu ty nejlepší předpoklady. Je to totiž autor několika knih o tom, jak balit ženy a dívky. Markovu otci se myšlenka pomoci svému synovi se ženami ze začátku příliš nezamlouvá, nakonec ale souhlasí a začne pracovat na nesnadném úkolu – vymyslet pro Marka sofistikovaný plán na získání Stephanie. Marek to ale se sbalením Stephanie nebude mít vůbec jednoduché – dívka totiž už přítele má. Je jím Filip, kterého hraje Jakub Prachař. O tom, komu nakonec Stephanie dá přednost, mohou rozhodnout i takové věci jako to, kdo z nich dokáže postavit stan dřív…

Od filmu 10 pravidel jak sbalit holku nemějte žádná přehnaná očekávání, se Snowboarďáky se zkrátka rovnat nemůže. Na druhou stranu se jedná o docela zábavnou, jednoduchou a přímočarou (bohužel občas možná až moc přímočarou) komedii, která rozhodně neurazí. Filmu také pomáhají dobře zvolení herci – Matouš Ruml, Tereza Novotná nebo třeba Jan Dolanský předvádí solidní výkony.

2 Thoughts on “10 pravidel jak sbalit holku

  1. miloš on 31.03. 2014 at 06:15 said:

    dobry

  2. ema on 31.03. 2014 at 17:37 said:

    super…zeru kazde slovo…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation