Auta 2

Animovaný, Komedie Přidat komentář

Auta 2

Auta 2 neboli v originále Cars 2 je pokračování slavného a mezi diváky velice úspěšného rodinného filmu Auta z roku 2006.

Hlavním hrdinou je i tentokrát červený závoďák Blesk McQueen a jeho starý kamarád – odtahové auto Burák. Blesk v tentokrát objeví nový, ještě přestižnější závod než ve kterém závodil v prvním díle. Tento závod rozhodne o nejrychlejším autě světa a proto Bleska McQueena láká, aby tuto Grand Prix vyhrál. Závod pořádá bývalý naftařský magnát, který nyní začal podnikat s eko-benzínem na propagaci ekologických aut. Blesk původně neměl v plánu se tohoto závodu zúčastnit, okolnosti ho ale k tomu donutily. Zato Burák má úplně jiné starosti. Stojí před velice důležitým rozhodnutím. Má pomoci Bleskovi vyhrát prestižní závod nebo má zradit svého nejlepšího přítele a přidat se do tajné mise s agenty? Závod se tentokrát koná u nás v Evropě, takže ve filmu navštívíme země jako Francie, Anglie či třeba Itálii. Z mimoevropských se podíváme třeba do Japonska.

Stejně jako první díl, i Auta 2 pochází z dílny filmového producenta Pixar. To je samo o sobě zárukou perfektní animace, kterou Pixar prostě umí. Pravda, děj filmu je o něco slabší, i tak jsou Auta 2 pěknou podívanou pro celou rodinu. To, že jsou Auta 2 dostupná i ve 3D, je snad zbytečné zmiňovat.

Film měl být původně uveden až v létě 2012, tvorba filmu ale šla rychleji, než se čekalo a tak Pixar uvedení snímku posunul o 1 rok. Celosvětově film vydělal $313,225,464, což je jistě velice zajímavé číslo. Film má stopáž o délce 112, což občas způsobuje nudné “natahování” filmu.

Komentáře [3] k “Auta 2”

  1. Veverka říká:

    Ur?it? hezk filme?ek pro d?ti :-)!!!

  2. komar911 říká:

    super :-)

  3. marta říká:

    moc pekne

Napsat komentář k článku Auta 2 online

Design: N.Design Studio
Filmy RSS Komentáře RSS Log in